Beylikdüzü Anaokulu

Anaokulları aile eğitimini destekleyen, okul öncesi dönemdeki çocukların motor becerilerinin desteklenmesine yardımcı olan ve çocukların birinci sınıfa geçmelerine hazırlık dönemidir. Bu dönemde anaokulları çocukların özgüvenli bireyler olmasını sağlayan ve kendilerini geliştirmeleri ve topluma kazandırılan bireyler olmaları konusunda temel becerilerin gelişmesine olanak sağlamaktadırlar. Günümüzde birçok ebeveyn çocukları için bazı eğitim kaygıları yaşamaktadır. Özellikle okul öncesi dönemde çocuklarının gelişimi için iyi bir kreş ve anaokulu arayışına girmektedirler. Bu anlamda Beylikdüzü anaokulları içerisinde iyi bir kurum arayan ebeveynlere bu yazımızda iyi eğitimler sunabilecek Beylikdüzü anaokulları hakkında bilgiler vereceğiz. Eğitim konusunda bu anlamda birçok kaliteli eğitim kurumu mevcuttur. Fiyat ve eğitim konusunda birçok aile iyi eğitim olanağı sağlayacak eğitim kurumlarını tercih etmektedirler.Beylikdüzü anaokulları

Beylikdüzü Anaokulları Seçimi Yaparken Ebeveynler Nelere Dikkat Etmelidir?

Anaokulu seçimi yaparken ebeveynlerin dikkat etmesi gereken birçok husus vardır. Bu hususlardan bahsetmeden önce sizlere tavsiye edebileceğimiz kaliteli eğitim kurumlarından biri Nurtopu Anaokuludur. Bu kurum alanında uzman eğitimci kadrosu bulunan bulunan ve çocukların gelişimi için oldukça iyi faaliyetler yürüten bir kurumdur. Bu yüzden hem çocukların gelişimi hem de fiyat avantajlarından ötürü sizlere önerebileceğimiz bir eğitim kurumudur.

Çocuklarınız için birçok fiziksel imkân Beylikdüzü anaokulları içerisinde yer alan bu kurum yemekhane, oyun alanı, sanat atölyesi, bahçe ve kütüphane gibi alanlara sahiptir. Güvenlik, rehberlik ve yaz okulu hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca çocuklarınızın yabancı dil gelişimine İngilizce dilinde katkılar sunar. Sanatsal anlamda görsel sanatlar, drama ve el sanatları konusunda da aktiviteler sunmaktadır.

Programlar oyun ve düşünme temeline dayanır. Günlük olarak yapılan programlarda öğrencilerin sosyal ve duygusal zekâlarının gelişimleri desteklenir. Ayrıca bu kurumun programları kapsamında sınıf içi ve açık alan oyun zamanları bulunur. Bu duruma ek olarak, eğitim kadroları tarafından, eğitim hedefleri, göz önünde bulundurulup, özenle seçilmiş oyunlar ve dersler programlarının parçası haline gelmiştir.

NURTOPU ANAOKULU bünyesinde, öğretmenler, öğrencilere ve ailelerine oyunlarla öğrenme yöntemleri geliştiriyor. Öğrenme mekânları; dış mekânlar, sınıflar, oyun alanları ev, dijital platformlar olabilir. Yaptıkları bu konsept sayesinde çocuklarda doğa bilinci ve çevre ve iklim gibi dünyanın önemli kavramları hakkında yeni şeyler keşfetmeleri sağlanıyor. Nurtopu Anaokulu, çocukların dünyayla alakalı problemleri çözme konusunda bilinçli bireyler olmalarını hedefliyor. Böylelikle öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sunuyor.

Beylikdüzü Yaz Okulu

Yaz Okulu

Beylikdüzü Yaz Okulu faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!