Beylikdüzü Nurtopu Anaokulu


Beylikdüzünde Anaokulu veya Kreş mi Arıyorsunuz?

HABERLER

 • Beylikdüzünde Anaokulu veya Kreş mi Arıyorsunuz?

  Beylikdüzünde Anaokulu veya Kreş mi Arıyorsunuz?


  Değerli Veliler;

  Beylikdüzü'nde yaz okulu, anaokulu veya kreş arıyorsanız kayıt yaptırmadan önce Beylikdüzü Nurtopu Anaokulu'nu mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. 3 katlı ve 100 metrekare bahçeye sahip anaokulumuzda birçok sosyal ve kültürel akitivitelerle çocuklarımız için en doğru eğitim programlarını uyguluyoruz.

  Velilerimizin genelde en çok merak ettiği ve araştırdığı 2 konu şu şekilde olmaktadır.
  1 - Anaokulunun Fiziki  Şartları
  2- Anaokulunun Eğitim Anlayışı

  Beylikdüzü Nurtopu Anaokulu olarak; bizler hem fiziki donanımız olarak hem de eğitim anlaşımız olarak çocuklarımız için en uygun programlarla her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

  Anaokulu Seçimi Nasıl Yapılır?

  Anaokulu seçimi yapmak veliler için gerçekten zor bir süreçtir. bu süreçte veliler birçok anaokulu ile iletişim kurar veya yerinde görüşme yapar. Aslında en önemli kriter çocuğum nası bir eğitim alacak? sorusunun cevabını doğru bir şekilde bulmaktan geçer. Çocuğunuz sadece anaokulunda zaman geçirmek için mi gidiyor yoksa çocuğunuz gerçekten her anlamda her branşta kaliteli bir eğitim alıp  kendini geliştiriyor mu?
  Evet çocuğunuz anaokuluna başladıktan sonra davranışlarında ve eğitimde ilerleme olduğunu mutlaka göreceksiniz. Akranlarıyla iletişiminde, oyun gruplarına katılımında, ativitelerde kendi gösterme çabasında mutlaka olumlu anlamda gelişim gösterecektir. Tabi doğru anaokulu veya kreş seçimi burada çok önemlidir. Sadece fiziki görünümüne göre karar verirseniz çocuğunuzun en önemli gelişim yaşlarında ilerlemesini durdurmuş olursunuz. Fiziki imkanlar ile kaliteli eğitim programlarını birleştirmiş bir anaokulu seçmek çok önemlidir.İşter burda biz Beylikdüzü Nurtopu Anaokulunu'nun verdiği eğitimin tüm bu şartları sağladığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

  Siz değerli velilerimizi bizi daha yakında tanıması için okulumuza davet ediyoruz.

  
Diğer Haberler