Beylikdüzü Nurtopu Anaokulu

SORULARINIZ

Evet çalışan annelerimiz için saatlerimiz anneye uygun saate göre ayarlanmaktadır. Okul eğitim öğretim süresi bittikten sonra çocuklarımızla ilgilenmesi için okulumuzda nöbetçi öğretmen uygulaması mevcut olup çalışan annelerimiz çocuklarına nöbetçi öğretmenimiz eşlik etmektedir.

Evet okulumuz 2009 yılında açılmış köklü bir okul olup Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve denetimindedir. Ruhsatımız vardır.

Okulumuza tüm çocuklarımız serbest kıyafetle gelmektedirler. Çocuğunuzun rahat ettiği kıyafetle gelmesi yerinde olacaktır.

Okulumuz çalışan anneler için 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Evet okulumuza bezli çocuk kabul ediyoruz. Çocuğumuzun hazır olduğunu psikolojik danışmanımız, sınıf öğretmenimiz ve sizinle işbirliği içerisinde karar vererek bezi bırakma tuvalet alışkanlığı edinme çalışmalarını sizler ile birlikte yürütüyoruz.

Okulumuzda her yaş grubuna farklı sınıflarda eğitim verilmektedir.

Evet her yaş grubu için yarım gün ve tam gün eğitim sistemimiz vardır

Aylık olarak alınan ücretler hususunda yılda 1 defaya mahsus olmak üzere kırtasiye ücreti ve düzenlenen sosyal geziler kapsamında geziye katılacak çocuklarımızdan ücret alınmaktadır. bunun dışında bir ücret talep edilmemektedir.

Okulumuzda devlet teşvikinden yararlanılabilmektedir. Bu işlem için gerekli belgeler hususunda okul yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz.

ÖZEL NURTOPU ANAOKULU; İSTANBUL'UN EN KALİTELİ VE NİTELİKLİ DEĞERLER EĞİTİMİ VEREN OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMU.