Temel Din Eğitimi Veren Anaokulu

Özel Beylikdüzü Nurtopu Anaokulu; İstanbul'un en kaliteli ve nitelikle "Değerler Eğitimi" veren okul öncesi (kreş) eğitim öğretim kurumudur. İstanbuldaki en iyi anaokulları arasında yer alan Beylikdüzünde bulunan okul öncesi kurumumuzda siz değerli velilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Nurtopu Anaokulu'nda çocuklarımıza temel din eğitimi de verilmektedir.

Bu kapsamda çocuklarımıza;
-Başlıca değerler eğitimi olmak üzere,
(Değerler eğitimi kapsamında verilen eğitime ilişkin bilgilendirme eğitim başlığı altındaki menüden yapılmıştır)

Ayrıca;
-Peygamberler hayatı,
-Adaplar (yemek yeme adabı, su içme adabı, tuvalete girip çıkma adabı, telefonda konuşma adabı, yolda yürüme adabı),
-Mahreçler,
-Sureler,
-Hadisler,
-Esma-ül hüsna

gibi dinin temelini oluşturan kavramlar hususunda eğitim ve öğretim verilmekte olup, bu eğitimin içeriğinde yer alan adaplarla çocuklarımıza gündelik hayatta nasıl oturmaları kalkmaları, nasıl yemek yemeleri gibi görgüye dayalı kurallar hususunda eğitim ve öğretim hizmeti sunulmaktadır.

İstanbuldaki Anaokulları arasında yer alan, Beylikdüzündeki ve Büyükçekmecedeki Anaokulu şubeleri ile siz değerli velilerimize hizmet vermeye çalışan Nurtopu Anaokulu olarak biz çocuklarımızı bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temeli olan laiklik ilkesi çerçevesinde yine Devletin ilgili Başkanlığı tarafından da onaylı materyal ve dini dökümanlar ile bağnazlıktan ve gericilikten uzak, temel dini bilgilerle çocuklarımızı donatarak geleceğe sağlıklı, merhametli, sevgi dolu, saygılı, cömert, yardımsever ve sayamadığımız birçok insani değerlere bağlı bir birey olarak hazırlamaya çalışıyoruz.

Temel din eğitimi hususunda detaylı bilgi için bizzat kurucumuz Fatma ÇEBİ ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Temel Din Eğitimi Programlarımız hakkında detaylı bilgi için bizi arayın!
GsM & Whatsapp : 0533 681 28 23


Temel din eğitimi

Beylikdüzü Yaz Okulu

Yaz Okulu

Beylikdüzü Yaz Okulu faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız!